Postat de madi_marin in Aperitive / Garnituri13 Apr 2013 | 11572 vizualizari
Aveam o pungă de mazăre uscată şi nu prea ştiam ce să fac cu ea. Am găsit o reţetă de mazăre bătută şi mi-am propus să o încerc. E foarte bună!