Negresa (MULTICOOKER)Postat de GABRIELACALI in Prajituri Am fost extrem de surprinsa sa vad cat de frumos s-a copt la Multicooker si cat de pufoasa a iesit! Inapoi la reteta |
Încă nu m-am împrietenit cu Multi cooker-ul vizavi de prăjituri
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|