Omleta
Postat de ela in Aperitive / Garnituri 7 Feb 2010 | 5146 vizualizari
pentru un mic dejun satios si rapid
Inapoi la reteta
|
Comentarii (7)
la 07.02.2010, 21:10
Ela , ce bine ar fi s-o gasesc gata pregatita maine dimineata!
la 08.02.2010, 00:04
nu ar fi rau,TEO...si eu i-am pregatit-o sotului dimineata
la 08.02.2010, 01:05
, omleta ca omleta , dar decorul ...
. sunt de la tine din gradina ?
la 08.02.2010, 09:38
da,MIHAELA63,dovleceii ii am din gradina mea,eu i-am pus si i-am cules in toamna
la 10.02.2010, 14:19
grozav imi plac chiar numai anul trecut nu am avut
la 27.04.2010, 00:41
ela aparatu tau e intors inver nu stiu ce faci cu pozele dar imi sucesc gatu
dar oricum iti dau 5 furcu
la 27.04.2010, 00:43
pozele sunt facute cu tle mobil si ala face pozele asa,daca le intorc nu se mai vede mai nimic din poza
mi-a
m luat ap foto intre timp
COMENTEAZA