Omleta cu spaghete,pui si ciuperciPostat de madi_marin in Spaghete Pentru ca mi-au mai ramas de la masa de pranz un copan si niste ciupercute, m-am gandit sa pregatesc ceva pentru cina. Inapoi la reteta |
ma bucur ca va place....
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|