Orez cu lapte
Postat de jolygina in Dulciuri 31 Aug 2010 | 6299 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (15)
la 01.09.2010, 00:04
imi placeeeeeeee 

la 01.09.2010, 00:08
atunci poftim la masa ela e preferatu meu mai ales cu gem de capsuni
la 01.09.2010, 00:11
are o culoare gemul tau ca as baga lingura in monitor ca sa mananc 

la 01.09.2010, 00:16
si din asta vreau!
la 01.09.2010, 00:29
pai ma bucr ca va place ,gemul de capsuni e preferatul meu dar numa asta de casa
la 01.09.2010, 00:29
asa ca ela ai grija cu monitoru sa nu-l strici ,dar nu-i bai acum timit o porite la timisoara
la 01.09.2010, 08:03
Waw ce bun este !! 
Iti dau 5 furcute....
mai ai ?
la 01.09.2010, 08:22
pentru tine nu mai are Sidy , are pentru mine
................
la 01.09.2010, 09:46
2 portii la Timisoara
eu pun furculitele si astept
cuminte
sa-mi primesc portia


la 01.09.2010, 09:55
gata mai fac o portie si trimit si la timisoara prin curier
la 01.09.2010, 10:22

ce bine arata
la 01.09.2010, 10:56
Super! si eu am facut aseara
la 01.09.2010, 11:12
bun bun orezul cu lapte
la 01.09.2010, 15:33
si pe urechi imi iasa orezu cu lapte

ai mei saptamala le fac orez cu lapte si toti 3 barbatei mei papa de numa


foarte bun

la 01.09.2010, 17:11
intradevar e delicios
COMENTEAZA