Orez cu legume si ficatel
Postat de pusikmea in Ficat 14 Aug 2010 | 5969 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (12)
la 14.08.2010, 12:47
grozav! ce bine merge!


la 14.08.2010, 12:53
mie imi place mult combinatia asta
la 14.08.2010, 13:44
la 14.08.2010, 18:20
imi placeeeee!
5 furci
la 14.08.2010, 21:58
excelent! Bravo, Pusik' 


la 15.08.2010, 08:41


ce bun a fost
la 17.08.2010, 23:15
si eu fac imi place foarte mult
la 23.08.2010, 07:10
va multumesc tutror
la 03.10.2010, 19:06
eu i-am pus si putina mazare... a fost delicios...

la 04.10.2010, 10:25
maria_mattei cu siguranta a fost delicios cred ca in orice combinatie e bun
COMENTEAZA