Ostropel de pui
Postat de nico15 in Pui 24 Oct 2012 | 5446 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (10)
la 24.10.2012, 07:54
Arata f. fain
Imi place ca se prepara rapid si este pentru dieta [ vezi rubricile de la reteta ]
Cu 0 portii nu poti pune nimic pe,, rotunjimi ''
. Viteza si ora , bat-o vina
la 24.10.2012, 08:14
Ca bine zici.
la 24.10.2012, 08:22
Miha de obicei na feresc sa scriu cate portii deoarece este relativa aceasta rubrica, unii pot manca mai mult altii mai putin din aceasta cauza nu trec.
la 24.10.2012, 09:22
sunt fan ostropel, iar prezentarea este de exceptie, ca mai toate retetele tale.
la 24.10.2012, 11:07
Mmmmm ce gustos...
la 21.12.2012, 11:20
ce bun e
COMENTEAZA