Oua ochiuri in chifla PavePostat de panacris in Sandvisuri Un mic dejun fitos, cum descrie Gaby;) Multumesc Gaby, de idee. Data viitoare o sa incerc cu chifle mai mici:)) In schimb e satios si gustos! Inapoi la reteta |
Într-o săptămână de probe îmi dau seama
delicios,salvam in seif
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|