Pancakes cu prune trase în caramel

Postat de ionix in Prajituri
29 Iul 2010 | 5841 vizualizari

eu aluatul il tin in frigider si il am cateva zile, se mentine foarte bine :D:D

Inapoi la reteta

Comentarii (11)

la 29.07.2010, 13:15
Am ajuns si eu,dupa miros
la 29.07.2010, 13:40
mai ionixule tu faci rar dar si cand faci...ne ploua in gura!pai numai cand citesti titlul si deja poftesti!5f!
la 29.07.2010, 14:05
Miamiii, trebuie sa fie delicioase
la 29.07.2010, 14:18
la 29.07.2010, 15:58
@Roberta... ehe, nu ma compar eu cu tine dar incerc , ma refer la maiestria in bucatarie
la 29.07.2010, 15:58
@Yafa... dap, au fost gustoase...
la 29.07.2010, 17:42
iar ai mancat fara mine tot presimt
la 30.07.2010, 07:25
la 30.07.2010, 08:52
@Rocsi... eu am mancat doar 1 si 1/2 restul a mers prin alte burti
la 19.10.2010, 00:42
n-am mai mancat asa ceva , deci am prioritate , nu ?
la 19.10.2010, 17:06
@Mihaela... normal... am prune la congelator... deci, imediat iti fac

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or