Pandispan cu fragute si capsuniPostat de diaconta in Prajituri Pe langa retetele postate de fetele astea pricepute,prajitura mea este chiar ceva banal.Dar pentru ca nu am prea mult timp, am profitat si eu de aparitia capsunilor si fragutelor si am facut o prajitura foarte simpla. Inapoi la reteta |


ca's pictate cu acul


mai c-ai zice ca's Balanta nu Fecioara
....dar pana la urma toate se gasesc pe pamant....si balanta si fecioara...nu-mi dau seama cum da bine!? ...echilibristica sau cealalta!? 

nu am mai mancat fragute de ani de zile, tare buna cred ca a fost prajitura ta
a fost buna,am cumparat fragutele,dar parca imi era dor de alea culese de mine cand hoinaream pe dealuri,erau atat de aromate
si proaspete
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|