la 02.12.2011, 18:27 si mie imi plac pastele cu ciuperci,chiar daca nu ma dau in vant prea mult dupa paste..in combinatia asta mai mananc!!
la 02.12.2011, 18:27 buuun
la 02.12.2011, 20:38 @ rocsi: sa stii ca nici mie nu-mi placeau paste, dar decand am inceput sa-mi fac eu sosurile cu legume sau branza mi se par din ce in ce mai bune si mai ales rapid de facut cand iti este foame
la 02.12.2011, 20:38 @ gabitza: multumesc!
la 02.12.2011, 22:13 ce paste colorate!
la 02.12.2011, 22:56 bun bun
la 02.12.2011, 23:01 cred ca e bun.
la 02.12.2011, 23:35 Prezentaaa ,nu vreau sa ratez asa ceva