Pastrav in folie la cuptor
Postat de susu in Pastrav 6 Feb 2010 | 45591 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (4)
la 06.02.2010, 23:35
eu zic ca pastravul e un peste nobil l-as pune rege peste ceilalti 
sfat ; daca il speli in apa cu otet nu va mai fi asa de alunecos .[sau cu lamaie ]
la 10.02.2010, 15:22
Multumesc pentru sfat. Este binevenit
la 12.02.2010, 23:13
nici eu nu stiam.......................!!!!!!.................binevenit intradevar.
la 24.02.2010, 21:55
Este o bunatate,mmmm ce apetisant este in tava.

COMENTEAZA