Pastrav in vin la cuptor
Postat de nadea68 in Pastrav 14 Iul 2013 | 20317 vizualizari
Fiind nascuta si crescuta pe malul Dunarii,pestele nu-mi lipsete din meniu.
Orice fel de peste il gatesc cu placere...Pentru azi am ales pastravul :)
O reteta dietetica fara multe grasimi.
Inapoi la reteta
|
Comentarii (18)
la 15.07.2013, 17:53
interesant, cred ca pot incerca si eu cu vin 
)
la 17.07.2013, 12:57
Excelent, sunt sigur ca este o reteta deosebita. Pofta buna!
la 17.07.2013, 19:33
stefanvictor e o reteta cu putine grasimi,sanatoasa
COMENTEAZA