Penne cu bacon, la cuptorPostat de bitza in Pui
Inapoi la reteta
|
si ce vas frumos!!!
Saru'mana pentru masa
Am venit cu tacamurile mele sa nu te pum la munca
....o portie mica, mica ....daca a mai ramas
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|