Piept de pui cu sos de citrice si mierePostat de miha in Pui pentru o singura persoana...pentru mine adica :))) Inapoi la reteta |


dar si cu lamaie suna tentant
arata tare bine
N-ai gusturi rele !

).doar pe danut l-as putea in convinge..ca-n rest ..8-}
)


!
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|