Piept de pui umplut, dulce-acrisorPostat de Anamaria7 in Pui Pentru buni si mosu Inapoi la reteta |
...si pt noi nu?
nicoleta, se pare ca e si pentru voi ca i-am facut pofta mamei si a facut si ea acasa
va multumesc, bucatarasi dragi!
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|