la 06.08.2011, 09:40 Draga de tine , i-ai facut mancaciosului papa bun ...
la 06.08.2011, 11:24 simplu si bun
la 06.08.2011, 12:05 Da Diana ceva bun si rapid
la 06.08.2011, 12:05 Foarde adevarad Ed
la 06.08.2011, 15:14 bun si rapid
la 06.08.2011, 15:18 adevarat Lau,dar din pacate la mine ex o problema...sotul nu papa....ia o data de 2 ori si gata eu fac pt mine si copii,asta e daca nu stie ce-i bun
la 06.08.2011, 23:48 ce papa piticul....
la 07.08.2011, 14:52 daca ii place
la 07.08.2011, 14:55 chiar acum fac si eu
la 07.08.2011, 22:31 Bun pentru puiutul tau scump...poti incerca cu iaurt in loc de samantana e mai usurel pentru copilas
la 07.08.2011, 23:49 inseamna ca tie nu-ti mai dau daca faci
la 07.08.2011, 23:51 da Ruxy mai fac si cu iaurt cate o data multumesc
la 08.08.2011, 11:13 Ce cu pofta a papat puiutul tau
la 08.08.2011, 22:31 daca era bun si ii era si fomita,papa puiul meu foarte bine si cu pofta orice mancare,e un mancacios