Piure

Postat de mihaelab in Mancare copii
6 Aug 2011 | 6043 vizualizari

Inapoi la reteta

Comentarii (15)

la 06.08.2011, 09:40
Draga de tine , i-ai facut mancaciosului papa bun ...
la 06.08.2011, 11:24
simplu si bun
la 06.08.2011, 12:05
Da Diana ceva bun si rapid
la 06.08.2011, 12:05
Foarde adevarad Ed
la 06.08.2011, 15:14
bun si rapid
la 06.08.2011, 15:18
adevarat Lau,dar din pacate la mine ex o problema...sotul nu papa....ia o data de 2 ori si gata eu fac pt mine si copii,asta e daca nu stie ce-i bun
la 06.08.2011, 23:48
ce papa piticul....
la 07.08.2011, 14:52
daca ii place
la 07.08.2011, 14:55
chiar acum fac si eu
la 07.08.2011, 22:31
Bun pentru puiutul tau scump...poti incerca cu iaurt in loc de samantana e mai usurel pentru copilas
la 07.08.2011, 23:49
inseamna ca tie nu-ti mai dau daca faci
la 07.08.2011, 23:51
da Ruxy mai fac si cu iaurt cate o data multumesc
la 08.08.2011, 11:13
Ce cu pofta a papat puiutul tau
la 08.08.2011, 22:31
daca era bun si ii era si fomita,papa puiul meu foarte bine si cu pofta orice mancare,e un mancacios
la 10.04.2012, 11:59

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or