Pizza by AdelaPostat de adela1981 in Pizza Stiuuu, o bomba de calorii, dar ne putem rasfata macar o data pe luna , nuuu???? De data aceasta nu am respectat o reteta oarecare, am pus pe pizza tot ce am avut prin frigider, iar rezultatul, te-ai lins pe degete :))) Inapoi la reteta |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|