Pizza cu afumaturaPostat de Constelatialeu in Pizza Din categoria ''noi n-am mai mancat o pizza de cand hau''....deci presteaza Clementino ca prea tragi mata de coada ( MOtane ,am zis mata,adica ea).......asa ca, hocus pocus uite pizza, nu e pizza Inapoi la reteta |
ce crezi , am stiut ?
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|