Pizza cu miez de lapte
Postat de antici_gabytza in Pizza 9 Oct 2013 | 3507 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (12)
la 09.10.2013, 10:56
motan
la 09.10.2013, 10:57
lau
la 09.10.2013, 11:04
Şi cu cognac-ul ce este, e pentru pofta de mâncare.
?
la 09.10.2013, 11:08
pai ca sa alunece la vale ca suntem satui de atata pizza
la 09.10.2013, 11:27
buna cu miez de lapte
la 09.10.2013, 11:37
Mai iau o bucatia de pizza si de la tine
la 09.10.2013, 11:38
si eu iau o feliuta daca a mai ramas...!!!

la 09.10.2013, 12:03
Da!!!!! Buna!
la 09.10.2013, 13:01
va multumesc
la 09.10.2013, 13:10
delicioasa
COMENTEAZA