Pizza ovo -lacto-vegetariana
Postat de Valclaudia in Pizza 25 Aug 2012 | 4547 vizualizari
Preferata copiilor :)
Inapoi la reteta
|
Comentarii (15)
la 25.08.2012, 19:43
buna, buna
la 25.08.2012, 19:56
super reteta, cu suc de rosii in blat, buna idee!
la 25.08.2012, 20:03
bun... imi place...
la 25.08.2012, 20:41
Ce pizza delicioasa...esti vegetariana Val? Ti-as recomanda sa inlocuiesti margarina, cu unt de palmier sau de cocos sau chiar cu ulei de masline, margarina e tare nociva...arata grozav de imbietoare!
la 25.08.2012, 21:42
Super pizza!
. Dar fara suparare, e doar o constatare, nu prea e vegetariana, poate ovo-lacto-vegetariana, ca are oua, branza topita si cascaval
Normal ca aceste ingrediente nu pot lipsi din preparea pizzei
la 25.08.2012, 21:50
Ai dreptate,Panacris!
Am corectat.
la 25.08.2012, 21:53
delicioasa
la 25.08.2012, 22:54
arata tare bine!
la 25.08.2012, 22:54
E vegetariana Cristina...vegetarienii se impart in mai multe grupe
cei care mananca oua dar nu mananca lactate, cei care mananca lactate dar nu mananca oua, cei care nu mananca nici oua nici lapte adica veganii, cei care nu mananca nimic gatit si totul crud fara produse animale..cei care mananca oua si lapte si mananca si peste...o Doamne cate categorii si toti sunt vegetarieni...LOL!
la 25.08.2012, 22:56
Apropo eu sunt vegetariana de 3 ani...cu oua, lapte si peste din cand in cand...si uneori cu mai mult de 50 % crud( raw), am avut si o perioada cu 75 % crud...acum am mai lungit-o...
la 25.08.2012, 23:39
tare buna tre sa fie
la 25.08.2012, 23:46
Ce bunaaaa
la 26.08.2012, 15:40
la 26.08.2012, 18:40
Tare buna
COMENTEAZA