Pizza pe paine (necronometrata...)Postat de mitinita in Pizza Ne-am nimerit sa postam o data cu gaby retete de pizza rapide (pai fix pix-uri cum altfel).Eu o fac pe asta cand n-am chef de facut aluat sau cand sunt singura (asta se intampla foarte foarte rar...parca ziua mea de nastere vine mai des decat o zi din asta). Inapoi la reteta |
fara minute
))
de multe ori
si eu fac ...da la microunde
eu credeam ca ma uit la reteta de mere si ma miram ca ai zis ca si tu faci la microunde,ca aia acolo se face
o faci pe grill la microunde sau numai asa?nu iese moale?
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|