Pizza regala cu ouPostat de Sylvia in Pizza Este una din retetele mele preferate de pizza, am mancat-o prima data pe o terasa la o strada cu pavaj langa o fantana imensa pe inserateā¦am ramas fascinata de acea seara si de gustul ei. Va impartasesc cu drag reteta facuta aseara, la fel de buna mi-a iesit mereu si acasa . Inapoi la reteta |
te poftesc la masa .
Ce bine arata!!!

mie imi place pizza la nebunie....si cu oul ala ochi deasupra....e nebunie....
adica nu mai reusesc sa fiu
intre toate cele care ma inconjoara intr-o zi 
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|