Placinta cu branza dulce si stafidePostat de simona119 in Prajituri Aseara am fost tare harnicuta, si pe langa cina delicioasa ;), am facut si un desert pe masura! Invitatii m-au asigurat ca a fost cea mai buna placinta pe care au mancat-o vreodata! Inapoi la reteta |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|