Placinta cu branza si stafide

Postat de MIMI in Prajituri
16 Dec 2009 | 61583 vizualizari

Inapoi la reteta

Comentarii (13)

la 16.12.2009, 16:40
la 16.12.2009, 17:28
vreau si eu,
la 16.12.2009, 18:39
Cred ca-i tare buna, as vrea si eu
la 16.12.2009, 18:57
E TARE BUNA SI SE FACE USOR
la 16.12.2009, 20:52
placinta cu branza e preferata mea;vazand si cum arata.....mi se umple gura de apa
la 16.12.2009, 21:23
A facut MIMI o tava mare , suficienta pentru toti pofticiosi
la 16.12.2009, 22:02
deci, daca tot ai facut suficienta vreau si yo cateva bucatele... e ca la mama acasa...
la 17.12.2009, 01:01
Ati mai lasat si pentru mine ceva?
la 17.12.2009, 11:07
Trebuie sa va bateti cu sotul meu pe ele,pt ca e preferata lui.
la 17.12.2009, 23:55
5 furculite
la 01.04.2010, 23:02
la 08.04.2010, 00:16
super bine arata felicitari
la 27.02.2014, 20:07
O porcarie, m-am umplut de nervi...ce sa iasa din 300 gr. de faina? Un pumn de coca sfarimicioasa care nu se intinde de nici o culoare si din care nu iese nici de o foaie daramite de doua....am pregatit branza si acum tre sa caut o reteta de aluat ca sa nu arunc totul la gunoi!

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or