Placinta cu cas si legume
Postat de andaoana in Aperitive / Garnituri 27 Iul 2016 | 5734 vizualizari
O colega mi-a adus o bucata de cas destul de mare asa ca am luat tot ce am gasit prin frigider si am facut aceasta placinta . A fost foarte aromata si plina .
Inapoi la reteta
|
Comentarii (13)
la 27.07.2016, 10:02
foarte buna! Ador placintele aperitiv!
la 27.07.2016, 10:15
buna buna
la 27.07.2016, 10:22
Tare mult imi place!
la 27.07.2016, 10:40
mmm, ce buna trebuie sa fie!
la 27.07.2016, 11:00
la 27.07.2016, 11:07
bun bun
la 27.07.2016, 12:57
la 27.07.2016, 16:08
buna placinta!
la 27.07.2016, 18:38
Iar ai venit cu bunatati!
la 27.07.2016, 19:27
Ooo, buna idee!
la 31.07.2016, 14:48
O bunatate!
la 04.08.2016, 11:29
COMENTEAZA