Prajitura ''Cristina''
Postat de Roxana in Prajituri 10 Mai 2010 | 15193 vizualizari
nu stiu de ce ii zice asa :)) de la mama reteta. foarte usor de facut si foarte buna....s-a mancat repede :)) Imi pare rau ca nu am mai multe poze, dar micuta mea nu are rabdare cand stam la bucatarie si trebuie sa fac totul pe fuga :)
Inapoi la reteta
|
Comentarii (12)
la 10.05.2010, 17:18
mie imi place foarte dulce......deci este pe gustul meu...............
la 10.05.2010, 17:48
foarte gustoasa cred k e
la 10.05.2010, 18:21
medioto59 atunci poti pune tot zaharul
la 10.05.2010, 18:21
Rocsi a fost tare buna
la 10.05.2010, 19:53
la 10.05.2010, 22:00

la 10.05.2010, 23:50
super buna si eu vreau,uite pun si 5 furculite
la 11.05.2010, 00:43
nadina, sarumana. cred ca mai am 3 felii
ti le trimit
la 11.05.2010, 23:29
si eu care speram la o bucatica, Am venit prea tarziu.
E super buna !
la 11.05.2010, 23:37
mi s-a facut un dor de migalit in bucatarie, mai ales cand vad ce frumusete de bucate prezentati....;!
la 28.11.2010, 20:56
in lista de ingrediente la Crema 1 nu apare FAINA, insa la modul de preparare a Cremei 1 apare FAINA. Undeva e o greseala, unde?
COMENTEAZA