Prajitura cu capsuniPostat de Oana in Prajituri Prajitura cu capsuni.Sa profitam din plin de sezonul capsunilor, cele de gradina, aromate si parfumate. Eu cumpar un kilogram pe zi :D , jumatate il mananc la chiuveta, in timp ce spal capsunile :) Inapoi la reteta |
o singura data mi-a iesit superba si ...atat!de atunci,nu-mi mai reuseste.oricum,super buna prajiturica,felicitari
Am facut si eu pana acum de cateva ori cu capsuni, tare buna e
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|