Prajitura cu ciocolata si lichiorPostat de mikidaniro in Prajituri Inspirata de RuxyRux,am facut aceasta prajiturica,dar i-am adus mici modificari.Ruxy e tare delicioasa!Multumesc pentru reteta! Inapoi la reteta |
si
daca da ce praji e?
oricum indiferent a cui a fost ideea arata grozav si mi-ai facut o mare mare pofta!
e praji nr 500
),nu seamana la aspect nici pe departe,iar cantitatile sunt mai mici,de-asta n-ai recunoscut-o
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|