Prajitura cu fructe si bezea -reteta nr. 100 !Postat de alinutza1983 in Prajituri Ca sa sarbatoresc cea de-a 100 reteta de pe Bucataras ( care mi-e simpatic foc) m-am gandit sa fac special o prajitura!!! Inapoi la reteta |
La cat este de buna si la cate fete au fost inaintea mea......nu pot sa mai sper nici la un coltisor
..asa sper si eu...sa ajung la o mie!
..multumesc fetelor!
la cat mai multe
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|