Prajitura cu portocale (2)Postat de luminita20_2006 in Prajituri Greu de zis ce am facut am pornit sa fac o tarta dar in final a iesit o prajitura. Orice ar fi fost va zic ca a disparut:)) Inapoi la reteta |
e delicioasaaaa
....
ce grozav arata
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|