Prajitura curcubeu MalaPostat de babi5 in Prajituri Azi asa cum va-m promis revin cu reteta si cu imagini de la aceasta prajitura /.Nu am facuto de mult si Andyca a lui Babi a cerut praji .. Asa ca ma-m pus pe treaba si stati sa vedeti ce a iesit ,bnu am mai facut-..o de la botezul lui Denis cred .. Oricumeste foarte buna ..prajitura pentru evenimente .. Inapoi la reteta |
iti da Babi cu mare drag Mena
asta nu ingrasa ;x
Multumesc Elena_Daria intradevar este delicioasa
pe incercate
chiar este buna alti o au sub denumirea de Televizor
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|