Prajitura de casa cu visine
Postat de SanatateAcasa in Prajituri 2 Feb 2012 | 5577 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (7)
la 02.02.2012, 17:37
Hmmmm tare dor imi este si mie de un pandispan cu visine......se poate sa pui si o poza cu o sectiune?.......
la 02.02.2012, 18:06
imi place mult prajitura cu visine
la 02.02.2012, 18:20
super
la 02.02.2012, 18:25
tot ce e faqt d ksa e sanatos
la 02.02.2012, 21:15
foarte buna!!
la 03.02.2012, 08:42
buna
COMENTEAZA