Prajitura linzer cu gem de capsuni
Postat de TAB1TA in Prajituri 10 Apr 2013 | 10495 vizualizari
Prajitura copilariei simpla si buna. Sursa- caietul cu retete
Inapoi la reteta
|
Comentarii (14)
la 10.04.2013, 06:43
ce mult imi place
la 10.04.2013, 07:52
Buna!!
la 10.04.2013, 08:04
Delicioasă!
la 10.04.2013, 08:47
ce-mi place prajitura asta 
la 10.04.2013, 08:53
Super!
la 10.04.2013, 09:18
Chiar ca prajitura copilariei! O faceam des cand eram mica
la 10.04.2013, 09:33
Faina, faina!!!
la 10.04.2013, 09:52
Am descoperit-o foarte tarziu,dar e foarte buna!
la 10.04.2013, 11:32
Super!
la 10.04.2013, 13:16
O prajitura preferata din copilarie
la 10.04.2013, 14:08
buna prajitura!
la 10.04.2013, 18:36
Va multumesc mult pentru aprecieri 
COMENTEAZA