Prajitura "Negressa "

Postat de anisoara in Prajituri
12 Iun 2010 | 13772 vizualizari

Prajitura "Negressa "

Inapoi la reteta

Comentarii (13)

la 12.06.2010, 22:44
ce buna!
la 12.06.2010, 22:53
ce buna trebuie sa fie
la 12.06.2010, 23:13
E foarte buna si e foarte usoara la gust, doar prajitura e de post . Multumesc pt furculite din suflet
la 13.06.2010, 07:29
vreau si eu o bucatica,te rog..................5 furcu..............
la 13.06.2010, 08:53
5 furculite Arata foarte frumos
la 13.06.2010, 09:40
Foarte buna! perfecta pentru o zi de post
la 13.06.2010, 11:13
este o reteta foarte usoara!
O fac cu placere si se mananca imediat.
De fapt e reteta care imi iese,ca la restul ...
dar cea prezentata de dvs.e foarte frumoasa
la 13.06.2010, 12:52
e foarte buna...o prajitura practica
la 13.06.2010, 13:32
la 13.06.2010, 21:39
Ce buna trebuie sa fie.Pun si eu furculitele.
la 19.06.2010, 00:13
la 19.06.2010, 01:13
Multumesc din suflet
la 12.03.2011, 21:51
ce dulceata ai folosit ?

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or