Prajitura "Negressa "
Postat de anisoara in Prajituri 12 Iun 2010 | 13772 vizualizari
Prajitura "Negressa "
Inapoi la reteta
|
Comentarii (13)
la 12.06.2010, 22:44
ce buna!
la 12.06.2010, 22:53
ce buna trebuie sa fie



la 12.06.2010, 23:13
E foarte buna si e foarte usoara la gust, doar prajitura e de post .
Multumesc pt furculite din suflet
la 13.06.2010, 07:29
vreau si eu o bucatica,te rog..................5 furcu..............
la 13.06.2010, 08:53
5 furculite
Arata foarte frumos 

la 13.06.2010, 09:40
Foarte buna!
perfecta pentru o zi de post
la 13.06.2010, 11:13
este o reteta foarte usoara!
O fac cu placere si se mananca imediat.
De fapt e reteta care imi iese
,ca la restul ...
dar cea prezentata de dvs.e foarte frumoasa
la 13.06.2010, 12:52
e foarte buna...o prajitura practica
la 13.06.2010, 21:39
Ce buna trebuie sa fie.Pun si eu furculitele.
la 19.06.2010, 01:13
Multumesc din suflet
la 12.03.2011, 21:51
ce dulceata ai folosit ?
COMENTEAZA