Prajitura zi si noapte - de post
Postat de Julie in Mancaruri de post 10 Dec 2011 | 81926 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (21)
la 22.11.2012, 22:33
arata miunat!
la 29.11.2012, 20:38
buna tare praji
la 30.12.2012, 15:08
am incercat-o si eu si a iesit super buna.... nici nu zici ca este de post !
la 12.04.2013, 14:12
Cam ce dimensiuni are tava?
la 01.12.2013, 18:22
ffff buna,eu in loc de nuca am facut glazura de cacao si am pus nuca de cocos,e excelenta
la 25.06.2021, 10:03
COMENTEAZA