Pui cu garnitura de morcov
Postat de Sabina in Pui 13 Mai 2009 | 7621 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (9)
la 13.05.2009, 09:05
Super !
la 13.05.2009, 14:15
Eu as face cu morcovi de paris(rotunzi si mici)!!!
la 13.05.2009, 15:31
Ce ma fac eu cu fii-miu care nici nu vreasa vada morcovul?
la 13.05.2009, 21:40
Fii antena! Pe jetix e un film: Oraselul lenes. Il pui sa-l vada si o sa manince si el morcovi precum Stefania, Ziggy sau Trixi. Sa nu mai vorbim de Sportacus
la 13.05.2009, 22:07
ce tare ...
la 13.05.2009, 23:16
Daaa, si eu ii mai zic lui Vlad de personajele astea si chiar mananca
, mai ales bomboane sport=mere
la 14.05.2009, 09:48
Ce de argumente aveti voi.
Sa mi le trimiteti si mie, ca o sa mi vina si mie vremea sa duc munca de lamurire
la 16.09.2011, 18:51
ce apetisant
COMENTEAZA