Pui cu legume pe pat de orez
Postat de susu in Pui 24 Mar 2010 | 6804 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (6)
la 24.03.2010, 10:38
Ce apetisant.Imi place orezul.
la 24.03.2010, 13:35
bun, bun....................
la 24.03.2010, 18:32
hm ce bine arata
super prezentare felicitari
la 24.03.2010, 21:23
felicitari pt prezentare, arata demential
la 31.03.2010, 11:20
asemanator cu aceasta reteta este si pui gon-bao,diferenta e ca se mai pune si castraveti si ardel iute la prajit inpreuna cu celelalte.Este foarte buna reteta cel putin mia imi place foarte mult.Felicitari arata foarte bine si foarte buna reteta

la 31.03.2010, 16:02
Mersi Monika, si mie imi plac astfel de retete.
COMENTEAZA