Pui cu legume pe pat de orez

Postat de susu in Pui
24 Mar 2010 | 6804 vizualizari

Inapoi la reteta

Comentarii (6)

la 24.03.2010, 10:38
Ce apetisant.Imi place orezul.
la 24.03.2010, 13:35
bun, bun....................
la 24.03.2010, 18:32
hm ce bine arata super prezentare felicitari
la 24.03.2010, 21:23
felicitari pt prezentare, arata demential
la 31.03.2010, 11:20
asemanator cu aceasta reteta este si pui gon-bao,diferenta e ca se mai pune si castraveti si ardel iute la prajit inpreuna cu celelalte.Este foarte buna reteta cel putin mia imi place foarte mult.Felicitari arata foarte bine si foarte buna reteta
la 31.03.2010, 16:02
Mersi Monika, si mie imi plac astfel de retete.

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or