Pui de balta panePostat de dantes in Mancaruri cu carne Daca aveti ocazia sa consumati asa ceva, va sfatuiesc sa va infrangeti orice retinere, sunt foarte gustoase. Inapoi la reteta |
Posibil sa fi mancat [ inconstient ] Am servit o paella in Spania si am gasit niste oscioare foarte mititele . Crezusem ca este ceva pui
))
eu sunt deschis , . AS INCERCA ORICAND , cu exeptia carnei de catel .
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|