Pui picant cu legumePostat de Roxana in Pui asta am papat eu azi la regim si fiindca Silvia mia facut pofta cu paine pita am trecut la munca :) Inapoi la reteta |
cred ca ar fi bun si cu cartofi piure. asa o sal servesc pe sotul diseara, asa u trebuie sa mai gatesc un fel



bravo,nota maxima

foarte gusts trebuie sa fie!


...as venii si eu la o portie
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|