Pulpe de pui la cuptor cu orez “pătrunjat”Postat de ionix in Pui
Inapoi la reteta
|
N-am incercat niciodata orez cu patrunjel. Tre sa fie bun.
In alta ordine de idei, bine ai revenit.
eu vreau sa revolutionez limba romana 
daca altii reusesc cu "succesuri", eu de ce n-as reusi cu "patrunjatul" ? 

: hehehe... mersic... dar vin si dispar... "revin" din cand in cand pentru a nu va lasa sa ma dati uitarii



esti cevaaa...


.
daca nu ai sustinatori bazati in spate nu revolutionezi nik
.Oricum multe "succesuri "




|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|