Pulpe de pui la cuptor cu sos de rosiiPostat de medioto59 in Pui
Inapoi la reteta
|


..vreau si euuuuuu....la masa


mmm ce mancarica buna...

............din pacate nu sunt nici bunica si nici mama ,dar imi plac tare mult copii
..............este fetita unui nepot din partea sotului meu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|