Pulpe de pui umplute cu ciuperci
Postat de vero_closca in Pui 15 Apr 2010 | 12912 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (9)
la 15.04.2010, 10:21

o sa fac si eu , arata super, mai greu cu dezosatu, da vedem noi cum facem

la 15.04.2010, 11:17
cu siguranta sunt bune
la 15.04.2010, 11:57
Ce bun.
la 15.04.2010, 12:02
Excelent arata !!!
la 15.04.2010, 12:12
da fantastic de frumos si bune trebuie sa ai numai pulpe babane de tot sa ai ce dezosa, eu gasesc doar destul de mici nu prea am ce dezosa/umple la ele...
la 15.04.2010, 12:13
trebuie sa fie bune la cum arata... miam miam
la 15.04.2010, 12:40
eu cumpar pui intreg,pulpele le dezosez si le umplu si mai fac si o supa sau ciorbita din restul
la 15.04.2010, 13:24
trec si eu reteta la favorite .....cred ca fac chiar azi....

la 15.04.2010, 13:32
super bine ,arata foarte bine


COMENTEAZA