Rasol picant de fasole verdePostat de ANCA in Mancaruri de post
Inapoi la reteta
|
ce bine arata!!!



Rivka, sunt bine mah, sunt doar ocupata, cu jobul, copilul, casa, caldura e cireasa de pe tort... nu prea mai am timp de nimic.. dar scot eu capul din cand in cand cu cate ceva bun
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|