Rulada cu crema de ciocolataPostat de pusikmea in Dulciuri am facut niste prajituri pentru o nunta, printre care si rulada asta, insa pozele mi-au iesit tare naspa, nu am avut timp sa stau sa le fac cum trebuie..... Inapoi la reteta |






la inceput am avut un esec total, insa am renovat cumva ce stricasem


asa ca de ce sa nu ma bag....invitatii au fost multumiti, ca am fost si eu la nunta si ii lasam sa guste si intrebam daca sunt bune ca sa gust si eu si dupa ce le laudau ziceam ca eu le-am facut



, ela ms:*, rocsi ai mare dreptate, e mult tare de munca, eu le-am facut pt o prietena, insa daca mai fac, tre sa ma plateasca dublu
ina multam:*
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|