Rulada cu crema de lapte si ciocolata alba

Postat de sasha in Prajituri
24 Mai 2013 | 6132 vizualizari

Inapoi la reteta

Comentarii (10)

la 24.05.2013, 16:40
Şi eu cum fac, că dacă nu văd şi celelalte poze, nu mă descurc
la 24.05.2013, 16:41
Ei..nu e asa de greu..
la 24.05.2013, 16:45
Daca urmaresti cu atentie pasii iti va iesi, eu prima data cand am facut rulada nu stiam ca trebuir sa-l pun intr-un prosop ud, asa ca l-am lasat asa si mi-a fost tare greu sa-l rulez, asa ca mi-a trcut prin cap sa-l insiropez si sa-l strang intr-o folie i bagat la congelator pt 30 de minute.. s iesit destul de bun, asa ca a 2 oara cu prosopul ud a iesit si mai bn
la 24.05.2013, 17:49
minunata
la 24.05.2013, 18:45
la 24.05.2013, 19:32
delicioasa!!!!
la 24.05.2013, 20:32
Delicioasă!
la 24.05.2013, 22:36
Cat de buna
la 24.05.2013, 22:43
la 25.05.2013, 01:38
as vrea o felie

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or