Rulada cu crema de lapte si ciocolata alba
Postat de sasha in Prajituri 24 Mai 2013 | 6132 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (10)
la 24.05.2013, 16:40
Şi eu cum fac, că dacă nu văd şi celelalte poze, nu mă descurc
la 24.05.2013, 16:41
Ei..nu e asa de greu..
la 24.05.2013, 16:45
Daca urmaresti cu atentie pasii iti va iesi, eu prima data cand am facut rulada nu stiam ca trebuir sa-l pun intr-un prosop ud, asa ca l-am lasat asa si mi-a fost tare greu sa-l rulez, asa ca mi-a trcut prin cap sa-l insiropez si sa-l strang intr-o folie i bagat la congelator pt 30 de minute.. s iesit destul de bun, asa ca a 2 oara cu prosopul ud a iesit si mai bn
la 24.05.2013, 17:49
minunata
la 24.05.2013, 19:32
delicioasa!!!!
la 24.05.2013, 20:32
Delicioasă!
la 24.05.2013, 22:36
Cat de buna
la 24.05.2013, 22:43
la 25.05.2013, 01:38
as vrea o felie
COMENTEAZA