Sandvis bavarezPostat de mitinita in Sandvisuri De ce bavarez? Pentru ca am folosit o chifla care se face din acelasi aluat ca si covrigii bavarez,deci e o chifla bavareza. Am mai incercat combinatia asta,deja este unul dintre sandvisurile noastre preferate. Inapoi la reteta |
) Mancare nu prea facem ,ca am intrat la dieta.
Asa-i Meri?
)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|