Sandvis felie de pepene
Postat de mitinita in Sandvisuri 12 Noi 2013 | 3682 vizualizari
Jeni a fost cu ideea :)
Inapoi la reteta
|
Comentarii (6)
la 12.11.2013, 10:07
Ce dragut!
la 12.11.2013, 10:57
Haioase sendvisuri mai faci...

la 12.11.2013, 11:54
Cleme,am la cine
si am avut noroc si cu vacanta
la 12.11.2013, 11:54
COMENTEAZA