Sarmalute in foi de vita
Postat de sisterskitchen in Vita 24 Feb 2013 | 4873 vizualizari
Sarmalute in foi de vita sau cum am petrecut de 1 MAI ?! da, in bucatarie:))). Pentru ca de Paste nu am pregatit sarmale si le-am tot pomenit, am zis sa nu le mai ignoram si ne-am apucat de impachetat vreo cincizeci de sarmale. Am folosit carne amestec (pui, vita si porc) si au iesit delicioase.
Inapoi la reteta
|
Comentarii (11)
la 24.02.2013, 16:44
nu am mancat de mult dar mi-ai facut poftaaaa
la 24.02.2013, 17:05
am frunze de vita in congelator. Mi-ai dat o idee, merci!
la 24.02.2013, 19:38
Ce bune!
la 24.02.2013, 20:01
ce bue sunt
la 24.02.2013, 21:25
uuu, ce pofta mi s-a facut
la 24.02.2013, 23:51
imi plac foarte mult
la 25.02.2013, 09:13
Iz de iarba verde, soare si primavara, astept sa creasca iar vita de vie....
la 25.02.2013, 18:01
mmm... delicioaseeee!!!
COMENTEAZA