Snitel milanezPostat de lilik in Pui Este felul de mancare milanez prin excelenta,cunoscut in toata lumea si preferatul copiilor...de obicei se face din carne de vita dar eu astazi l-am facut din piept de pui. Inapoi la reteta |
sniteleee ....oricum,oricate si la orice ora
multumesc frumos
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|